Naši osmaši su bili na ekskurziji

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 11. 5. 2016.

Osmaši naše škole proveli su dva nezaboravna dana na ekskurziji u Dalmaciji.

Na ekskurziju su krenuli 28. travnja u ranim jutarnjim satima. Prvo zaustavljanje je bilo u Senju, a drugo u Karlobagu. Ručali su u Zadru kojega su obišli uz lokalnog vodiča, a bolje su ga upoznali u slobodnom vremenu. Nakon Zadra, slijedio je polazak prema Šibeniku, odnosno hotelu Solaris – Andrija koji je svih oduševio. Nakon večere učenici su se zabavljali u discu.

Drugi dan, 29. travanj, je započeo razgledom grada Šibenika, a potom su put nastavili prema NP Krka, gdje su i ručali. Većini učenika najdojmljiviji dio ekskurzije je bio posjet Sokolarskom centru. Osmaši su imali priliku nahraniti sokola i kupiti zanimljive suvenire.  Povrataka kući je bio dug, ali ispunjen pjesmom i veseljem.

Mara Paravić, 8.b