Čestitke Listu Opatija

Autor: Fredi Glavan, 24. 10. 2016.

Poštovana gospođo Rončević,

veselimo se vašoj obljetnici i čestitamo!

List Opatija je svakako vrlo važno glasilo Grada Opatije i šire. „Gušt“ je čitati objave i članke koji čine presjek svih značajnih događaja u našem gradu. Njegovanje čakavske riječi spada u obilježje koje građani prepoznaju i hvale. Mi u Školi svjedočimo kako se često u hodnicima čuje pitanje: „je arival List Opatija?“. Kad stigne, obično je teško doći do njega jer je „rasprodan“. Međutim, kako ste kao uredništvo poduzeli veliki napor da ga doista dobijemo u većem broju, svaki radnik Škole ima priliku čitajući „popiti kafe“ i osvježiti svoj radni dan u Školi.

Hvala Vama, novinarima/novinarkama i vrijednom uredništvu!

Vidimo se na proslavi!

Srdačno u ime Osnovne škole "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija,

Fredi Glavan, prof. (ravnatelj)

-------------------

From: List Opatija

Poštovani,

u prilogu dostavljam pozivnicu za proslavu 20. obljetnice izlaženja gradskog lista „Opatija“, koja će se održati u petak, 28. listopada 2016. godine u 18.00 sati u Umjetničkom paviljonu „Juraj Šporer“ u Opatiji.

Veselimo se Vašem dolasku.
Srdačan pozdrav,

Mirjana Rončević