Prvi i drugi na Županijskom natjecanju iz matematike

Autor: Saša Bačić, 3. 3. 2017.

Jakov Celin učenik 5.d razreda naše škole je osvojio 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike. Natjecanje se održalo 28.2.2017. godine u Osnovnoj školi Gornja Vežica.

Drugo mjesto na natjecanju je osvojio Leo Janković učenik 7.a razreda. Nedostajalo mu je samo 2 boda do prvog mjesta. Mentorica oba učenika je profesorica Erika Brozović.
Roza Piškulić iz 5.a razreda je osvojila 19. mjesto u svojoj kategoriji. Mentorica joj je profesorica Suzana Škarica.

Najmlađi sudionik iz naše škole je učenik Filip Bačić iz 4.b razreda. Na natjecanju 4. razreda sudjelovalo je najviše učenika i od 61 učenika Filip je zauzeo 22. mjesto. Njegova mentorica je učiteljica Marina Crnković.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na izvrsnom uspjehu!