Posjet javnim i kulturnim ustanovama u Rijeci

Autor: Saša Bačić, Biljana Mušan, 9. 4. 2018.

Učenici 2.a i 2.b razreda u pratnji svojih učiteljica Anke Pekic, Biljane Mušan i Nensi Zbašnik u okviru izvanučionične nastave posjetili su Rijeku.Razgledali su nepoznate dijelove riječkog HNK  Ivana pl.Zajca, iza kulisa. Posjetili regionalnu televiziju Kanal Ri. Vidjeli studio i montažu. Upoznali su novinare, glavnog urednika i naučili kako nastaje TV emisija. U Dječjem odjelu GK Stribor Rijeka upoznali su knjižnicu i sudjelovali u radionicama čitanja. Zatim su se uputili u razgled Autobusnog kolodvora "Žabica" i Željezničkog kolodvora Rijeka.

Prepuni dojmova s mnogo znatiželjnih pitanja i osmijehom na licu vratili u školu.

Biljana Mušan