OBAVIJEST O PODIZANJU UDŽBENIKA

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 29. 8. 2019.

Udžbenici za 1. i 5. razred te udžbenici STEM područja za 7. razred će doći naknadno. Vrijeme podizanja udžbenika će biti objavljena na službenim stranicama škole.

Udžbenici za 2., 3., 4., 6., 7. i 8. razred se mogu podignuti u matičnoj zgradi prema sljedećem rasporedu:

PONEDJELJAK (2.9.): 8-12 SATI

UTORAK (3.9.): 8-12 SATI

SRIJEDA (4.9): 8-18 SATI

ČETVRTAK (5.9): 8-12 SATI

PETAK (6.9.): 8-12 SATI

Roditelj/skrbnik će prilikom primitka udžbenika potpisati Izjavu o prihvaćanju obveze vraćanja udžbenika, a temeljem Naputka o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika i drugih obrazovnih materijala financiranih sredstvima iz državnog proračuna.

Izjavom se roditelj/skrbnik obvezuje da će po završetku nastavne godine vratiti školi udžbenike u uporabnom stanju, odnosno da će u slučaju njihovog gubitka ili oštećivanja biti dužni nadoknaditi štetu u iznosu od 50% kataloške cijene udžbenika.

Roditelj/skrbnik učenika koji ne prihvati obvezu vraćanja udžbenika ne može ostvariti pravo na korištenje istih u narednoj školskoj godini.

Priloženi dokumenti:
Naputak_o_nacinu_uporabe.docx (22.70 KB)