NACIONALNA OZNAKA KVALITETE EKO SKUPINI TREĆEG RAZREDA

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 3. 10. 2019.

U šk.god.2018./2019. Eko skupina 3.b razreda s učiteljicom Biljanom Mušan sudjelovali su u međunarodnom eTwining projektu Šetnja kroz godišnja doba.Za svoj rad nagrađeni su  nacionalnom oznakom kvalitete za rad na projektu. Za učenike i učitelja, ono predstavlja poticaj njihovom dodatnom trudu i radu, a za školu općenito, ovo je javno priznanje njihove predanosti kvaliteti i otvorenosti prema suradnji na europskoj razini.

Biljana Mušan