Održan KIDS King of Učka

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 4. 10. 2019.

Dana 28. rujna 2019. učenici Osnovne škole „R.K. Jeretov“ Opatija sudjelovali su u događanju KIDS King of Učka koje je bilo organizirano u ACI marini Ičići u sklopu događanja King of Učka.

Za učenike je organizirana utrka virtualnim trenažerima za dječake i djevojčice u dobi od 9 do 12 godina te edukativno-informativna igra o razvrstavanju otpada.

Naši su učenici postigli zapažene rezultate u aktivnosti. Podupirale su ih školska pedagoginja i učiteljice Marina Dadić i Kristina Krapić.

Kristina Krapić