Edukativno predavanje "Kako naučiti tu tešku matematiku"

Autor: Tanja Sudiskas, 31. 10. 2019.

Udruga za sindrom Down- Rijeka 21  organizira edukativno predavanje "Kako naučiti tu tešku matematiku" namijenjeno učiteljima razredne nastave, profesorima matematike i roditeljima djece s teškoćama  u razvoju  i općenito djece s teškoćama svladavanja matematičkih zadataka.

Predavanje će se održati 9. studenog 2019. godine u 10:30 h  na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Sveučilišna avenija 4, Trsat, Rijeka). Predavanje će održati mr. sc. Dinka Vuković.

Za sudjelovanje na ovom predavanju dodjeljuju se Potvrde pa svoj dolazak prijavite na e-mail: amira.mesic@gmail.com.

Organizatori edukativnog predavanja su Udruga za sindrom Down - Rijeka 21, Hrvatska zajednice za sindrom Down te Grad Rijeka. Predavanje se održava u sklopu projekta "Rijeka-Zdravi grad" te pod pokroviteljstvom Primorsko-goranske županije.