OBAVIJEST O PONUDAMA ODABRANIM ZA PREDSTAVLJANJE NA RODITELJSKOM SASTANKU U SVEZI ORGANIZACIJE VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE - ŠKOLA U PRIRODI ZA 4.A,B,C

Autor: Dragica Rade, 11. 12. 2019.

Na sastanku  Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave otvorene su i razmotrene sve pristigle ponude te je Povjerenstvo odabralo 4 ponude agencija – potencijalnih davatelja usluga za predstavljanje roditeljima na zajedničkom roditeljskom sastanku.

Odabrane su ponude sljedećih agencija:

1.Autotrans,Rijeka

2.A.N.A.B.A.R. tours,Rijeka

3.Stella tours,Rijeka

4.Via travel,Rijeka

Zajednički roditeljski sastanak održat će se  22.siječnja 2020.g. u 17.30 h u školskoj knjižnici.

Svim ostalim agencijama zahvaljujemo na suradnji.

Predsjednica Povjerenstva :Biljana Mušan

Zapisničar :Gordana Bartulović