ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Autor: Marijana Mavić, 11. 3. 2021.

Na Županijsko natjecanju mladih tehničara koje se održalo 5.3.2021. u Rijeci, OŠ Gornja Vežica, pozvano je troje učenika koji su se natjecali u tri kategorije. Natjecanje se sastojalo od pisanog dijela, izrađivanja tehničke tvorevine te obrane rada pred povjerenstvom. Naši učenici postigli su sljedeće rezultate: Jana Redžić  osvojila je 1. mjesto u kategoriji Obrada materijala, David Vičić 3. mjesto u kategoriji Elektronika i Paola Janjetić 12. mjesto u kategoriji Graditeljstvo.

Učenica Jana Redžić koja je osvojila 1. mjesto stekla je pravo natjecanja na 63. Državnom natjecanju mladih tehničara koje bi se trebalo održati 5. – 8. svibnja u Primoštenu. Do tada učenicu Janu Redžić čekaju opsežne pripreme kako bi i na državnom natjecanju postigla željene rezultate.

Čestitke učenicima i mentorici Dragani Karamarko, te puno sreće Jani na državnom natjecanju!