IGRE S MOREM I UZ MORE

Autor: Ljerka Knežević, 14. 9. 2021.

Hrvatski olimpijski dan učenici 2. i 3. razreda PŠ Ičići obilježili su na suncem okupanoj ičićanskoj plaži. Nakon zagrijavanja, krenule su vesele natjecateljske igre. Počeli smo s potezanjem konopa, sportskom igrom koja je nekada davno bila na popisu olimpijskih igara. Uslijedile su štafetne i elementarne  igre loptom, malo odbojke na pijesku  i na kraju igre s morem. Prenosili  smo morsku vodu iz kante u kantu najprije spužvicom, a zatim čašicom ( i nismo se smočili). Na kraju smo se opustili u građenju kula u pijesku… Bilo je to jedno prekrasno prijepodne koje ćemo nastojati ponoviti prije nego li  na školske prozore pokucaju prve jesenske kiše.