ERASMUS+ „Start doing great“

Autor: Anja Malvić, 28. 4. 2022.

Učenici naše škole ovoga su travnja prvi put sudjelovali u Erasmus + projektu „Start doing great“ financiranim od strane Europske unije. Škola je partner Udruge Žmergo dugi niz godina pa se suradnja nastavila i kroz ovaj projekt. Sedam učenika naše škole otputovalo je u Portugal.

Nolan Mašinović, 7.a, Mark Pobar, 7.b, Paola Janjetić, 7.c, Adrian Schweitzer, 7.c, Lorena Šimunić, 8.a, Mila Car, 8.b i Jana Redžić, 8.c u pratnji učiteljica Marijane Mavić i Anje Malvić boravili su od 6. do 14. travnja 2022. godine u najzapadnijem gradu Europe - Peniche.

Učenici su sudjelovali u mnogim raspravama i radionicama na temu zaštite okoliša. Svojim kvalitetnim i zapaženim nastupima na najbolji način predstavili su sebe, svoju školu, grad, županiju i državu.