ŠKOLA U PRIRODI 4.A

Autor: Marija Kinkela, 13. 5. 2022.

Učenici 4.a razreda sa svojim učiteljicama od 27. do 29. travnja bili su na izvanučioničkoj nastavi – školi u prirodi. Gorski kotar i Lika bile su naše destinacije.

Tijekom ova tri dana vidjeli smo brojna kulturno – povijesna i prirodna bogatstva gorske Hrvatske. Osim što smo posjetili Memorijalni centar „Nikola Tesla“ Smiljan, park spilju Grabovaču, Karlovac, farmu životinja, Ivaninu kuću bajke u Ogulinu, položili smo vozački ispit i dobili vozačku dozvolu za vožnju na metli.

Sunčano vrijeme, živa, vesela i opuštena atmosfera pratila nas je kroz cijelu trodnevnu avanturu pa se osmjesi s dječjih lica nisu skidali. Pozitivni dojmovi i nova iskustva učenici će pamtiti još jako dugo.