KAUFLAND ŠKOLA VIP

Autor: Andrea Abramović, 30. 5. 2022.

Učenici mlađih razreda sudjelovali su na natječaju Kaufland škola voća i povrća. Zadatak natječaja bio je ručno izraditi knjigu koja ima 10 zdravih recepata, a svaki recept morao je sadržavati barem jednu vrstu voća ili povrća. Svi recepti morali su biti napisani na dijalektu koji se koristi na području na kojem se škola nalazi stoga je naša knjiga napisana na čakavskom narječju. Škole koje pobijede na natjecanju i time postanu Kaufland škola ViP osigurat će si svježe voće i povrće tijekom iduće školske godine. Recepte i imena sudionika ovog natječaja možete pogledati i pročitati u slikovnici.

Nadamo se da ćete neke recepte pripremati i u svojoj kuhinji! U iščekivanju rezultata natječaja želimo Vam dobar tek.