POZIVNICA

Autor: Marijana Mavić, 8. 6. 2022.

Osnovna škola „Rikard Katalinić Jeretov“ već drugu godinu ostvaruje uspješnu suradnju sa Zajednicom Talijana Opatija.

Skupina djece koja pohađa izvannastavnu aktivnost talijanskog jezika iz Voloskog, Ičića i Veprinca s maestrom Ivanom poziva roditelje, djedove i bake, učitelje i sve koji vole talijanski jezik na

završnu predstavu

u Centru Gervais u Opatiji

14. lipnja u 18:00 sati.

Prikazat ćemo film sniman u tehnici stop animacije koji je realiziran prema slikovnici Tigiji i spletka duha Pohlepića, dječje spisateljice Nikoline Bošnjak. Film je nastao suradnjom dviju profesorica Darije Žmak Kunić i njezinih studenata pri Akademiji primijenjenih umjetnost te Ivane Uremović Gašić i njezinih učenika.  Nadovezujući se na film učenici od 1. do 3. razreda prikazat će dio onoga što su naučili i što još uče. Voljeli bismo Vas zabaviti našim nastupom, pjesmama i šalama ali, još više, željeli bismo prenijeti nama važnu poruku o odgovornom ponašanju. Vjerujemo da smo Vas zainteresirali da dođete pogledati predstavu naziva:

“Chi cerca trova. Il nostro mondo è il nostro tesoro.“

Centar Gervais

14.6.2022.