SVJETSKI DAN OKOLIŠA

Autor: Marijana Mavić, 8. 6. 2022.

U sklopu projekta „Djeca održavaju more čistog FLAG – a“ učenici su u Produženom boravku obilježili Svjetski dan okoliša izvanučioničkom nastavom u zgradi Volosko. Naši razredi 2.b, 3.a i 3.b sudjelovali su u radionici  izrade morskih životinja od plastičnih čepova.

Također smo pročitali kvalitetno ilustriranu slikovnicu Zdravo, zdravo! Brendana Wenzela koja je posvećena ugroženim životinjskim vrstama.

Pod vodstvom učiteljica Ameli Širola, Maje Šikić i Marijane Mijatović učenici su puno naučili i lijepo se zabavili baveći se i ozbiljnijim ekološkim temama.