Autor: Bojana Lanča, 3. 10. 2017.

Na završnoj svečanosti 13. natječaja Moja prva knjiga udruge Kalibra učenicima 4. d razreda; Sari Perušić i Marcu Galottu uručene su tiskane autorske slikovnice. Sara Perušić napisala je ilustrirala slikovnicu „Planeti u svađi“, a Marco Galotto „Zgode i nezgode jednoga kuhara“. Nagrade su im uručile književnice Sanja Pilić i Silvija Šesto koje su ujedno bile i članice stručnog povjerenstva koje je odlučivalo o prvim nagradama. Moja prva knjiga je državni natječaj na kojeg je pristiglo 539 slikovnica, a sedam ih je tiskano. Čestitamo mladim autorima!