Autor: Serena Calderara Cvjetović, 19. 10. 2018.

Gradska knjižnica i čitaonica ''Viktor Car Emin'', Opatija u koprodukciji s Plesnim art laboratorijem organizirala je kazališno plesnu predstavu Život u koricama: Priča o knjizi. Ovu zanimljivu predstavu, u prostorima gradske knjižnice, 12.listopada su pogledali učenici 5. razreda.

Učenike su pratile profesorice hrvatskoga jezika Vlatka Crnković, Milana Međimorec, Kristine Krapić te psihologinja Maja Maravić i knjižničarka Serena Calderara Cvjetović.