NADOKNADA nastave - Novi usvojeni kalendar rada škole (usvojio je Školski odbor na prijedlog Vijeća roditelja)

SUTRA, 7.1.2020. (utorak) - PRVI DAN NADOKNADE

Izmjena godišnjeg kalendara rada škole izabrana na sastanku Vijeća roditelja i usvojena na sastanku Školskog odbora

Prijedlog izmjene godišnjeg kalendara rada škole usvojen na sastanku Vijeća roditelja, održanog srijeda 11.12.2019. u 18 h. Prijedlog je konačno usvojio Školski odbor. Usvojena izmjena je poslana Gradu Opatiji i PGŽ, u skladu s dopisom MZO od 6. prosinca 2019.

Vijeće roditelja je raspravljalo o tri inačice mogućeg izmijenjenog novog kalendara. Razmatrane ostale inačice su bile bez radnih subota i podrazumijevale su produženje nastavne godine iza 19. lipnja 2020., što većinom nazočnih članova nakon rasprave nije prihvaćeno.

Napominjemo kako se usvojeni novi kalendar kod nekih razreda razredne nastave neće u potpunosti primjenjivati jer su održavali nastavu i u vrijeme štrajka. To znači da će se, u dogovoru sa školom i roditeljima tih odjeljenja te ravnateljem, usvojeni novi  kalendar za njih modificirati. Također, subote nekih događanja u područnim zgradama, koje nisu obuhvaćene kao nadoknadne, ne možemo proglasiti nastavnim subotama.

PLAN NADOKNADE PREDMETNE NASTAVE U ŠK. GOD. 2019./'20.

Svi razredni odjeli rade po danima (od utorka do petka) nastavu tog dana, osim subote 11.1.2020., koja se radi po satnici ponedjeljka.

Razrednik/ca   R.odj. UTO SRI ČET PET SUB
SIMČIĆ BAKUNIĆ DANIJELA 1.ič satnica UT satnica SRI satnica ČET satnica PET satnica PON
KNEŽEVIĆ LJERKA 3.ič satnica UT satnica SRI satnica ČET satnica PET satnica PON
BONAZZA ČEKADA TATJANA 1.ve satnica UT satnica SRI satnica ČET satnica PET satnica PON