Vijesti iz sportskog života škole

Donacija mreža za golove za školsku dvoranu

Autor: Fredi Glavan, 22. 10. 2009.

Zahvaljujući inicijativi, novčanoj pomoći i dobroj volji naših roditelja, rukometni golovi u školskoj dvorani su dobili nove mreže.

Zahvaljujemo se roditeljima:

Pejatović Sanjin i Nataša, Flego Igor i Doris, Kostelić Davor i Zrinka, Frketić Srđan i Nadežda, Pipinić Zoran i Irena, Durbić Zlatko i Maja, Prendivoj Branko i Marijana, Županović Denis i Dijana, Osojnak Vjeko i Egle, Varljen Danijel i Iris, Uzelac Zoran i Kristina, Tubić Zoran i Kristina

Škola pored izuzetne suradnje s Gradom Opatija, uvjek ima poneku sitnicu kojom bi valjalo unaprijediti uvjete rada.

Pozivamo i ostale roditelje da se jave ravnatelju škole na njegov e-mail ili osobno u slučaju da su voljni sudjelovati na sličan način u podizanju pedagoškog standarda. Konkretno u školskoj dvorani postoji mogućnost ulaganja kojom bi pokušali rješiti još jednu "sitnicu",  a nemamo za to predviđena sredstva.

Hvala još jednom!

Vaš ravnatelj: Fredi Glavan