Vijesti iz sportskog života škole

Lucija na postoljima

Autor: Dragica Rade, Saša Bačić, 17. 5. 2014.

Prošle subote 17.05.2014.g. je u Puli održano Prvenstvo Hrvatske u disciplini boulder na kojem je, naša učenica 3.A, LUCIJA BRKIĆ članica SPK Rirockclimbing-a osvojila SREBRNU MEDALJU.
Također 10.05.2014.g. održana je zadnja Regionalna tekma iRCC-a u Austrijskom Wolfsbergu gdje je Lucija kao najmlađa natjecateljica u svojoj kategoriji U12 među 30 djevojčica iz Austrije, Mađarske, Slovenije,Češke i Hrvatske osvojila ZLATNU MEDALJU!

Lucija kao član Hrvatske mlade reprezentacije nastupit će od 07.-08.06.2014.g. na poznatom Penjačkom Festivalu za mlade - Imst/Tirol 2014.

Draga Lucija, čestita ti cijela tvoja škola!

Tatjana Bonazza Čekada