Vijesti iz sportskog života škole

Arco Rock Junior 2017

Autor: Saša Bačić, 6. 9. 2017.

Prošli tjedan u talijanskom gradu Arcu održavao se tradicionalni Rock Junior najjače svjetsko natjecanje u sportskom penjanju za djecu do 14 godina, te također Rock Master Festival natjecanje na kojem nastupaju najbolji svjetski penjači.
U kategoriji A female nastupila je Lucija Brkić, učenica 7.a razreda, zajedno sa još 53 cure iz cijele Europe te Sjeverne i Južne Amerike.
Lucija je u disciplini boulder postigla 20. mjesto, u disciplini lead 5. mjesto, u disciplini speed 7. mjesto te ukupno zbrojeno - overall 10. mjesto od 54 cure!!!

Velike čestitke!