Vijesti iz sportskog života škole

Športski program "Mogu i ja"

Autor: Tanja Sudiskas, 1. 12. 2011.

Povodom Svjetskog dana osoba s invaliditetom, Svjetskog dana volontera KŠR "Gorovo" u sklopu događanja u Mjesecu borbe protiv ovisnosti organizira 4. sportsko-rekreativne aktivnosti za osobe s invaliditetom. Program će se održati 3.12.2011. u dvorani "Gorovo" s početkom u 10.00 sati. Vrijedni volonteri naše Škole sudjelovat će u organiziranju i provedbi sportskog poligona, štafete, nogometa, badmintona. Svi sudionici će biti adekvatno nagrađeni, a osigurani su marenda i osvježavajuća pića.

Svi učenici su pozvani sudjelovati u ovom vrijednom događaju pod motom "Dopustite mi pobijediti, a ako ne mogu pobijediti neka budem barem odvažan u svom pokušaju".