EKO vijesti

EKO grupa 4.c

Autor: Saša Bačić, Anka Pekić, 1. 3. 2012.

Učenici 4.c O.Š. R.K. Jeretov uključeni su u EKO GRUPU.U sklopu plana i programa rada s učiteljicom Ankom Pekić, brinu se o biljkama, obilježavaju EKO datume, čitaju EKO priče, istražujemo i raspravljamo o zdravom načinu života i zaštiti okoliša te izrađujemo plakate i slikovnice.

4.10. Za Međunarodni dan zaštite životinja izradili smo slikovnicu na temu MOJ KUĆNI LJUBIMAC. 20.10. povodom Dana jabuka plakat i slikovnicu.

Slikovnice možete prelistati klikom na sliku.

Učenici su ekološki osviješteni i veoma kreativni. To pokazuju u izradi slikovnica, plakata, pisanim i likovnim radovima. U tijeku je i izrada slikovnice o zimi.

- pozornost je usmjerena na brigu o životinjama zimi. Pisanim i literarnim radovima pokušali su dočarati život i snalaženje životinja zimi na snijegu.

Anka Pekić, prof.