EKO vijesti

AKCIJA SAKUPLJANJA STAROG PAPIRA

Autor: Fredi Glavan, 19. 11. 2012.

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
GRAD OPATIJA
Upravni odjel za financije i društvene djelatnosti

Predmet: 1.Akcija sakupljanja otpadnog papira u OŠ R.K.Jeretov Opatija za šk.god.2012/13.

Poštovani, sukladno dogovoru s djelatnicima OŠ R.K.Jeretova, 1. akcija sakupljanja otpadnog papira u šk.g. 2012/13. održat će se dana:

srijeda, 21. studenog 2012.godine

Predlažemo dosadašnji način rada:

Opatija, “velika škola” : dostava baje – Metis - ( ispod južne strane igrališta gdje stoje kontejneri za smeće ) u utorak do 14 sati ili srijedu ujutro do 7 sati.

Početak akcije u 7:30 sati na način da se izvagani papir odmah baca u, za tu namjenu postavljenu baju koju bi u neko doba zamijenili s drugom (cca oko 10,30 sati).
Akcija bi trajala do 12 sati.

Angažman radnika Komunalca potreban je na lokaciji “velike škole” u navedenom vremenu i to za vaganje i bacanje papira u baju.

Sredstva prikupljena sakupljanjem papira doznačivat će se, kao i do sada, na žiro račun OŠ R.K.Jeretov Opatija.

Za sva dodatna pitanja molim obratite se na broj telefona 701 318.

Ured “Opatija – zdravi grad”
Mr.sc.Zlata Torbarina