Vijesti iz knjižnice

PRVAŠIĆI U ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 23. 5. 2022.

Prvašići iz Voloskoga posjetili su školsku knjižnicu u matičnoj zgradi. Razigrani prvašići stigli su sa svojim učiteljicama Marinom Crnković i Ingrid Maleš te knjižničarkom Anamariom Srdoč. Nakon što su se smjestili, knjižničarka im je čitala priču Čarolija u knjižnici te su pogledali isječak iz emisije Čarobna ploča, a učitelj Krešo im je kroz pjesmu i rimu objasnio kako se trba ponašati u knjižnici. Razgovarajući s knjižničarkom naučili su što sve mogu pronaći u knjižnici, kako se ponašati u knjižnici te što knjige ne vole. Učenici su napravili radove za uspomenu na dolazak te se na samome kraju počastili.