> Kultura
Kultura i zabava

Nova oprema u školi - Bina/praktikabli za GK

Autor: Fredi Glavan, 16. 5. 2017.

Dobili smo nove praktikable koji imaju i funkciju bine za predstave. Dva komada ove vrijedne opreme su postavljena u učioncu glazbene kulture. Učiteljica i zbor Škole su ih jedva dočekali. Sada će se još bolje vježbati pjevanje. Rješenje je posebno izrađeno za potrebe naše škole i jedinstveno je po tome. Ukoliko spojimo pojedinačne komade, dobijemo veću čvrstu binu. Tako je oprema izvedena.

Treći komad je postavljen kao praktikabel/bina u holu matične zgrade. Na slici je vidljiva pozicija praktikabla, a preokretanjem se dobije ravna bina visine 80 cm.

Pohvaljujemo domare Ermina i Vitu i ravnatelja koji su imali radnu akciju prebacivanja namještaja u holu i postavljanja elemenata u funkciju.

Ravnatelj i tajnica testiraju čvrstoću. Sve za sigurnost učenika/ca. Prvi veći test će biti na proglašavanju uspješnih osmaša.