> Kultura
Kultura i zabava

Svjetski dan glazbe 21.06.2017. - Škola inicijator u Opatiji

Autor: Fredi Glavan, 21. 6. 2017.

Na prijedlog i inicijativu kolegice učitlejice glazbene kulture Marine Dadić Škola, je sudjelovala u

21. 06. 2017. - Učenici, učitelji i vanjski suradnici su kao doprinos obilježavanju Svjetskog dana glazbe održali koncert u Opatiji na otvorenom ispred Ville Angioline.
Nastupili su učenici/ce Niko Zeoli, Iris Matulja, Iva Mršić i Mia Leko.
Nastupili su i učitelji/ce Marina Dadić, Suzana Ravaršan, Luka Totar (suradnik) i ravnatelj Fredi Glavan.
Zahvaljujemo Foto Kurtiju i Villi Angiolina na suradji.

Repertoar je bio sastavljen od klasičnih djela i evergreena. Program je započeo u 17

Pogledajte skraćeni video snimak nastupa

Pogledajte foto album na FB stranici škole

Zahvaljujemo opatijskom Hrvatskom muzeju turizma na ustupanju prostora kao i svim sudfionicima volonterima.