Vijesti iz Izborne nastave (IP)

Kraljica mora - Opatijska Madona

Autor: Saša Bačić, Željka Božić Kučić, 1. 6. 2012.

Mala, ali vesela i vrijedna skupina učenika trećih razrda koja pohađa Vjeronaučnu grupu napravila je slikovnicu Kraljica mora - Opatijska Madona.

U veseloj atmosferi tijekom dužeg razdoblja drugog polugodišta Ana Marija, Annamaria, Ante, Roko i Anton iz 3.a te Anton i Silvestar iz 3.c razreda stvarali su slikovnicu na temu jedne od najpoznatijih liburnijskih legendi - Opatijskoj Madoni. Tekst legende su skratili i prilagodili, a zatim su, prema osobnoj želji, oslikali svatko svoju slikovnicu. Dijelić atmosfere iz rada grupe pokušjte doživjeti preko fotografija, a slikovnicu koju je oslikala Ana Marija Marinović iz 3.a možete pregledati i pročitati klikom na naslovnicu slikovnice.

Uživajte gledajući i čitajući!