Vijesti iz Predmetne nastave (PN)

Jednodnevni nagradni izlet u Pulu učenika 6a

Autor: Fredi Glavan, 6. 11. 2009.

Nagrada Grada Opatije je ovaj jednodnevni izlet u Pulu za učenike 6.a. Osvojili su ga
šk.god. 2008./2009. u akciji sakupljanja starog papira postignutim trećim mjestom s ukupno 4.030 kg.

Izlet realiziran petak, 6. studenog 2009.

Razredni odjel broji 24 učenika.
U pratnji je razrednica Dragana Karamarko i učiteljica biologije Marija Popović.

Želja naših učenika je posjetiti akvarij u Puli, gdje bismo pristupili organiziranim radionicama na temu mora i zvjezdarnicu u Višnjanu.

Hodogram izleta:

U 8.00 polazak ispred Bile,
U 10.00 akvarij u Puli, razgledavanje akvarija i biološke radionice dogovoreno telefonom - cijena 50.00 kn po učeniku.
Poslije akvarija odlazak u Višnjan gdje je dogovoreno u 14.00 posjet, predavanje i obilazak nove zvjezdarnice. Cijena po učeniku 15 kn
Oko 16.00 povratak za Opatiju.

Dragana Karamarko