Vijesti iz Predmetne nastave (PN)

Izvedba predstave "Mač u kamenu" na engleskom jeziku

Autor: Morea Banićević, 12. 6. 2014.

Učenici dodatne nastave engleskog jezika 6. b i 6.c razreda su 2. lipnja u 13:45 u školskoj knjižnici izveli kratku predstavu na engleskom jeziku pod naslovom "Mač u kamenu", koja govori o britanskom kralju Arthuru i načinu na koji je postao kralj.

U predstavi su glumili sljedeći učenici: Emma Milanović i David Šimunić kao pripovijedači, Lukas Prodan kao kralj Arthur, Eva Gärter kao Lady Igrayne, Kevin Vlakić kao kralj Uther Pendragon, Nina Žunić kao Lady of the Lake, Mia Lanča kao Alinor, Dominik Dražić kao Merlin i Benjamin Uković kao Sir Kay. Tekst je napisala profesorica Morea, a u organizaciji predstave su joj pomogli i Mateo Osojnak, te Luka Nikolac.

Zahvaljujemo gledateljima iz 6. razreda te posebne pohvale glumcima zbog njihove predanosti, hrabrosti, i odličnog služenja engleskim jezikom! yes