Vijesti iz Razredne nastave (RN)

KAD SE MALE RUKE SLOŽE

Autor: Bojana Lanča, 13. 3. 2012.

7. i 8. ožujka učenici PŠ Ičići odradili su prvu proljetnu akciju uređenja okoliša škole. Postojeće vaze očistili su od korova, dopunili ih svježom zemljom i posadili maćuhice.

Važno je napomenuti da su maćuhice kupljene novcem prikupljenim na maškaranoj tomboli održanoj u veljači u našoj školi.

Nakon obavljenog posla svi smo se složili da je ova akcija uljepšala ne samo okoliš škole već i naše misli i ispunila naša srca.

Posebne pohvale zaslužio je Žak Buneta koji je neumorno nosio zemlju, cvijeće i vodu s prvog kata u dvorište škole.

Ljerka Knežević

Žak Buneta i Karlo Bakač zalijevaju posađene maćuhice

Cvijeće na ulazu u školu

Vrijedne ručice učenica PŠ Ičići