> Nastava
Vijesti iz nastave

Škola u prirodi

Autor: Saša Bačić, 23. 6. 2016.

Učenici 4.c i 4.d razreda u razdoblju od 23.5 do 25.. 2016. sudjelovali su u programu škole u prirodi.
Prvog dana prošetali su zaštićenim krajobrazom Kamačnik u Vrbovskom te posjetili dvorac Dubovec u Karlovcu gdje su se okušali u gađanju lukom i strijelom.
Drugog dana, u krapinskom Muzeju evolucije upoznali su nastanak i razvitak planeta Zemlje i njezinog životinjskog i biljnog svijeta i razgledali dvorac Trakošćan.
Trećega dana, u Mariji Bistici izrađivali su licitarska srca, vidjeli najveće hrvatsko Marijino svetište, a poslijepodne su proveli europskom selu roda Čigoć koje se nalazi u Lonjskom polju.
Uz nova znanja koje su učenici usvojili tijekom trodnevene škole u prirodi te igre, druženje i zabavu na bazenima Tuheljskih toplica, vrijeme je brzo prošlo i vjerujemo da će ti dani svima ostati u lijepom sjećanju.

Dolores Varljen Mišetić