> Nastava
Vijesti iz nastave

VAŽNO! ODLUKA STOŽERA!

Autor: Marijana Mavić, 15. 3. 2021.

Poštovani roditelji, na sjednici Stožera civilne zaštite Grada Opatije održanoj 15.3.2021. godine donesena je Odluka da nastava u našoj školskoj ustanovi i dalje ide po Modelu A: nastava u školi – rad u dvije smjene, uz dodatne mjere zaštite za učenike od 5. do 8. razreda koji na nastavi moraju nositi maske. Takva mjera je izrečena sukladno trenutnoj epidemiološkoj situaciji u Primorsko-goranskoj županiji. Nadamo se da će se uz pridržavanje svih protuepidemijskih mjera situacija uskoro poboljšati. Čuvajte se i ostanite zdravi!