> Nastava
Vijesti iz nastave

VAŽNO! ORGANIZACIJA NASTAVE OD PONEDJELJKA 22.3.2021.

Autor: Marijana Mavić, 18. 3. 2021.

Poštovani roditelji, na sjednici Stožera civilne zaštite Grada Opatije održanoj 18.3.2021. godine donesena je Odluka da nastava u našoj školskoj ustanovi za učenike razredne nastave i dalje ide po  Modelu A: nastava u školi, a za učenike od 5. do 8. po Modelu C: nastava na daljinu. Budući da su učenici predmetne nastave online, školski sat traje 45 minuta i radimo prema rasporedu za nastavu na daljinu, samo ujutro (raspored A). Takva mjera je izrečena sukladno trenutnoj epidemiološkoj situaciji u Primorsko-goranskoj županiji. Nadamo se da će se uz pridržavanje svih protuepidemijskih mjera situacija uskoro poboljšati. Čuvajte se i ostanite zdravi!

Priloženi dokumenti:
Tjedan_A_razredi_cjelokupni.pdf (60.71 KB)