Vijesti sa natjecanja šk.god. 2013/14.

„Multimedija ovjenčana lovorikama“

Autor: Saša Bačić, 17. 12. 2013.

Članovi Multimedije su kroz projekt „Tradicija našeg kraja“ fotografirajući karateristične manifestacije našeg kraja „Balinjeradu“ i „Zvončare“ učestvovali na međunarodnom natječaju i osvojili su zapažene nagrade.
Hrvatski školski muzej nas je pozvao 3.12.2013. na podjelu diploma i medalja za nagrađene radove, koji su u organizaciji Hrvatskog školskog muzeja i Veleposlanstva Republike Češke bili poslani za sudjelovanje na 41. Međunarodnoj izložbi dječjeg likovnog stvaralaštva „Lidice 2013.“
Nagrade nam je uručio veleposlanik Veleposlanstva Republike Češke, gospodin Martin Košatka.

Učenici koji su nagrađeni:
Kristian Tončić – nagrađen medaljom što je najprestižnija nagrada na natječaju (samo 143 rada od 24593 pristiglih na natječaj su nagrađena medaljom)
Petra Peloza – počasno priznanje (nagrađene dvije fotografije)
Stella Hrvatin – počasno priznanje

Nagrađene radove možete pogledati na ovoj poveznici.
Mentori nagrađenih učenika su Sonja Rubinić Tripar, učiteljica likovne kulture i Saša Bačić, voditelj Multimedije.

Nagrađeni učenici sa veleposlanikom Veleposlanstva Republike Češke, gospodin Martinom Košatkom.

Veleposlanstvo Republike Češke je popratilo događanje na svojoj web stranici.

"Lidice 2013" dodjela nagrada u Zagrebu 3.12.2013.