Vijesti sa natjecanja šk.god. 2013/14.

Županijsko natjecanje "Europa u školi 2014."

Autor: Saša Bačić, Barbara Zanutel, 14. 3. 2014.

Na Županijskom natjecanju osnovnih i srednjih škola Primorsko-goranske županije "Europa u školi 2014." nagrađeni su učenici naše škole. Svečana dodjela diploma, priznanja i zahvalnica održana je u Rijeci 14. 3.2014.u OŠ-SE "San Nicolo". U likovnom izričaju, u kategoriji  dobne skupine od 5.do 8. razreda, nagrađen je učenik 5.a razreda Marin Čulić, a u literarnom izričaju, u kategoriji dobne skupine od 5. do 8. razreda, nagrađena je učenica 8.a razreda Katja Knežević za svoj rad Vremenik jednog pustinjaka. Menotorice su im učiteljice Sonja Rubinić i Milana Međimorec. Njihovi radovi upućeni su na državnu razinu pa im želimo puno sreće!