Vijesti sa natjecanja šk.god. 2013/14.

BOĆARSKI KLUB OSOBA S INVALIDITETOM “ PULAC - POZIV

Autor: Fredi Glavan, 18. 12. 2014.

BOĆARSKI KLUB OSOBA S INVALIDITETOM “ PULAC”

POZIV

Boćarski klub osoba s invaliditetom “Pulac” poziva Vas 20.12.2014 u Osnovnu školu “Rikard Katalinić Jeretov”, Nova cesta 53 Opatija na prezentaciju i školu boćanja za osobe s invaliditetom – otvorena vrata s početkom u 10h.

Ovim putem želimo pozvati sve osobe s invaliditetom, stručnjake koji rade s djecom s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom, udruge i sve druge zainteresirane osobe i institucije s područja Opatije i okolice da nam se taj dan pridruže u sportskoj dvorani Osnovne škole “Rikard Katalinić Jeretov”, uče i druže se s nama u periodu od 10h-16h.

Projekt Škola boćanja za osobe s invaliditetom – otvorena vrata sufinanciran je od Primorsko – goranske županije, te ima za cilj prezentaciju i učenje boćanja za osobe s invaliditetom bez obzira na vrstu invaliditeta, spol i dob korisnika projekta kao i uključivanje novih članova te prenošenje naših znanja na sve zainteresirane.

Radujemo se Vašem dolasku.

BKOSI ”Pulac”