Vijesti s natjecanja šk.god. 2014/15.

Drugo mjesto na županijskoj razini Natječaja na temu Katastrofa i snaga civilne zaštite i spašavanja

Autor: Petra Štiglić Bratović, 11. 6. 2015.

Učenice 3.b razreda, Mia Janković i Mia Leko, sudjelovale su na Natječaju za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama na temu Katastrofa  i snaga civilne zaštite i spašavanja. Pod mentorstvom učiteljica Petre Štiglić i Biljane Mušan osvojile su drugu nagradu na županijskoj razini sa svojim literarnim radom „Civilna zaštita“. U srijedu, 10. lipnja 2015. godine, prisustvovale su dodjeli priznanja u prostorima Primorsko-goranske županije. Čestitke!