Nagrađen putopis Rukavac

Autor: Vlatka Crnković, 21. 5. 2016.

Na  ovogodišnjem natječaju putopisne proze Putositnice 2016., jedinome nacionalnom natječaju za učenike osnovnoškolskog uzrasta, koji njeguje osobitosti ove zanimljive prozne vrste, najljepšim dječjim putopisom proglašen je  Rukavac, uradak Eme Stupac, učenice 7. razreda naše škole.

Njena voditeljica je Vlatka Crnković, prof.

Natječaj se realizira pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Koprivničko-križevačke županije, grada Koprivnice i Podravke, a nagrađeni sudionici dobitnici su unikatne keramičke biste Antuna Nemčića, prvoga hrvatskog putopisca, koju je izradio poznati kipar Dragutin Ciglar.

Čestitamo!