Odjek Odjeka 2017.

Autor: Vlatka Crnković, 18. 6. 2017.

Na literarnom natječaju Odjeci, koji 12. put zaredom okuplja velik broj učenika, poklonika lijepe riječi, literarni sastavak čakavskoga izričaja Naše užanci, rad Eme Stupac, učenice 8. razreda naše škole, proglašen je najboljim literarnim radom Primorsko – goranske županije.

Ema je 9. lipnja 2017. g. na svečanoj promociji Zbornika literarnih radova učenika osnovnih škola – Odjeci 2016./2017. , održanoj u Zagrebu, u Društvu hrvatskih književnika, predstavila svoj rad te je pohvaljena za toplo, upečatljivo i emotivno čitanje zapisa u koji je utkala ponos  i ljubav prema tradicijskim vrijednostima svoga kraja.

Njena mentorica je Vlatka Crnković.

Čestitamo!