SVEBOR STUBLIJA JE POZVAN NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE U TRI KATEGORIJE

Autor: Saša Bačić, 5. 4. 2022.

Nevjerojatan uspjeh učenika naše škole Svebora Stublije iz 8.d razreda koji je pozvan na Državno natjecanje iz informatike u tri kategorije.

Tri kategorije u kojima je Svebor ostvario vrhunske rezultate i izborio pravo nastupa na Državnom natjecanju u izabranom društvu od desetak učenika po kategoriji iz cijele Hrvatske su:

Programski jezik Logo

Algoritmi (Programski jezik C++)

i Razvoj softvera s mobilnom aplikacijom „Spendiverse“

Mobilnu aplikaciju „Spendivers“ Svebor razvija u timu s učenicom sedmog razreda OŠ „Fran Franković“ iz Rijeke Martom Ljubić.

Čestitamo Sveboru i mentorima na izvanrednom uspjehu i sretno na Državnom natjecanju!

Školski mentor učenika je Saša Bačić, a vanjski mentori su Simeon Stefanović (Logo), Jakov Tomasić (C++) i Ivana Žužić (Razvoj softvera).