Vijesti iz natjecanja do 2012.g.

28. Dani Ante Kovačića

Autor: Saša Bačić, Vlatka Crnković, 5. 6. 2012.

Dana 5. lipnja 2012. učenici Luka Županović, Ivo Radetić, Johann Spurling, Larisa Šimunić, Katja Knežević i Petra Peloza, sa svojim mentoricama Vlatkom Crnković i  Milanom Međimorec, nazočili su manifestaciji 28. Dani Ante Kovačića, na kojoj su im uručene nagrade i pohvale za literarne i novinarske radove poslane na Natječaj Ivica Kičmanović. Kako je riječ o izuzetnom uspjehu gore navedenih učenika, nagrada je uručena i samoj školi kao i mentorima.

Navedena manifestacija održala se u Zagrebu, u Vijećnici, gdje je upriličen višesatni svečani program , kao i ručak za sve sudionike . Pokrovitelj manifestacije 28 . Dani Ante Kovačića 2012. je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta RH , supokrovitelji Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Grad Zaprešić i Općina M.Gorica, a organizator Matica hrvatska Zaprešić u suradnji sa Školskom knjigom, Školskim novinama i Našom djecom.

Čestitamo!

Vlatka Crnković, prof.