Vijesti iz natjecanja do 2012.g.

Državni susret Europa u školi

Autor: Milana Međimorec, Kristian Tončić, 22. 5. 2012.

Dana 9. svibnja 2012. godine u Europskom domu u Zagrebu održala se dodjela  nagrada za najuspješnije učenike u likovnom, glazbenom i literarnom izričaju. Ove godine tema za učenike i mladež bila je Europska godina aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti. Našu školu su na državnoj razini predstavljala dva učenika: Noah Hrvatin, učenik 4.c razreda koji je u likovnom izričaju osvojio 10. mjesto za dobnu skupinu od prvog do četvrtog razreda i Luka Županović, učenik 6.a razreda koji je u literarnom izričaju s radom Baštinio sam ljubav osvojio 6. mjesto za dobnu skupinu od petog do osmog razreda. Mentori su im bile učiteljice Gordana Lenić i Milana Međimorec. Nakon dodjele nagrada i zakuske  učenici su prošetali zagrebačkom Ilicom i Gornjim gradom. U ugodnoj atmosferi popraćenoj radošću zbog uspjeha, učenici Primorsko - goranske županije su se  u  16. 00 sati zaputili kućama.

Luka Županović, 6.a