> Novinari
Novinari - Vijesti

Sportske igre mladih ⚽

Autor: Iva Kovačević, 24. 4. 2018.

Dana 11. travnja 2018. u Opatiji na Slatini održane su Sportske igre mladih. Sudjelovalo je preko 400 vrtićara i osnovnoškolaca iz Opatije, Labina i Pazina. Natjecali su se u graničaru i trčanju na 60 metara. Program je započeo nastupom Mažoretkinja grada Opatije i paljenjem baklje. Zajedno su je zapalili  dječja gradonačelnica Petra Deranja, zamjenik gradonačelnika Opatije Emil Priskić, predstavnik Coca-Cole Hellenic Darko Matošković i predstavnici Plazma Sportskih igara mladih Tihana Butorac i Tomislav Gudić. Završilo se podjelom medalja najuspješnijima koji su se također i plasirali na završnicu Plazma Sportskih igara mladih koje će se održati krajem lipnja. (novinarka: Luana Zdrinšćak, 8. c)