Općenite vijesti za roditelje

ODULUKA!

Autor: Marijana Mavić, 3. 5. 2021.

Na temelju Odluke o načinu izvođenja nastave u osnovnim i srednjim školama kao i na visokim učilištima te obavljanju redovnog rada u ustanovama predškolskog odgoja i obrazovanja u uvjetima epidemije COVID-a 19 (Narodne novine broj 99/2020), Odluke ministra znanosti i obrazovanja od 7. siječnja 2021., Odluke o organizaciji rada i načinu organiziranja nastave u uvjetima epidemije COVID-19 u Osnovnoj školi  „Rikard Katalinić Jeretov” od 9.4.2021., te članka 72. Statuta OŠ „Rikard Katalinić Jeretov“ ravnateljica Milana Međimorec, mr.sc. donosi dana 3.5.2021.

ODLUKU

o oslobađanju od obveze plaćanja fiksnih režijskih troškova

produženog boravka

za mjesec travanj 2021.godine

Oslobađaju se obveze plaćanja fiksnih režijskih troškova produženog boravka za mjesec travanj 2021. g. roditelji učenika koji nisu koristili usluge produženog boravka u travnju 2021. jer su sukladno Odluci o organizaciji rada i načinu organiziranja nastave u uvjetima epidemije COVID-19 u Osnovnoj školi  „Rikard Katalinić Jeretov” od 9.4.2021. pratili nastavu od kuće.

Međimorec, mr.sc.