Općenite vijesti za roditelje

POVRATAK U ŠKOLSKE KLUPE!

Autor: Marijana Mavić, 7. 5. 2021.

Temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Grada Opatije, a prema dogovoru sa Stožerom Primorsko-goranske županije, nastava se u našoj školi od ponedjeljka 10.5.2021. i za učenike predmetne nastave, dakle od 5. do 8. razreda, organizira po Modelu A – nastava u školi - rad u dvije smjene.

Učenici 6. i 8. razreda u ponedjeljak kreću s radom u jutarnjoj smjeni, a učenici 5. i 7. razreda u popodnevnoj smjeni

Molimo vas da se i dalje pridržavate epidemioloških mjera: mjerite temperaturu pri ulasku u školsku zgradu, držite razmak i nosite maske.