Općenite vijesti za roditelje

PRVI DAN ŠKOLE – PRIJEM PRVAŠA

Autor: Marijana Mavić, 30. 8. 2021.

Poštovani roditelji, poštujući epidemiološke mjere organizirali smo prijem učenika i učenica u prvi razred.

Mala škola Volosko

Putem mail-a dobili ste upute o točnom vremenskom rasporedu dolaska.

Prva grupa dolazi u 17,00 sati, a druga u 18,00 sati. Nema potrebe nositi nikakav pribor, a istog dana imat ćete upoznavanje s učiteljicom i prvi roditeljski sastanak na kojem ćete dobiti sve informacije vezane uz početak i odvijanje nastave.

PŠ Veprinac

Prijem prvaša je organiziran u 10,00 sati.

Nema potrebe nositi nikakav pribor, a istog dana imat ćete upoznavanje s razrednicom i učiteljicom produženog boravka i prvi roditeljski sastanak na kojem ćete dobiti sve informacije vezane uz početak i odvijanje nastave.

Uz učenike je moguća pratnja jednog roditelja uz obvezu nošenja maske.

PŠ Ičići

Prijem prvaša je organiziran u 11,30 sati.

Uz učenike je moguća pratnja jednog roditelja uz obvezu nošenja maske.

Ukoliko imate nejasnoća ili imate potrebe kontaktirati školu, molimo vas da se obratite školskoj psihologinji na broj telefona 051-70-31-95.

Fotografija preuzta sa sljedećg linka: Foto