Općenite vijesti za roditelje

DAN SIGURNIJEG INTERNETA

Autor: Marijana Mavić, 18. 2. 2022.

I ove smo godine u školi obilježili Dan sigurnijeg interneta. Učenici su na satovima Informatike ispunjavali kviz Online potraga za boljim internetom, održane su radionice s učenicima tijekom kojih su nastali zanimljivi kreativni radovi te su učenici 5. razreda dobili edukativne brošure "Kako se zaštiti u svijetu interneta i mobilnih uređaja". Plakat sa savjetima za sigurno korištenje interneta izradili su učenici 3. razreda Područne škole Ičići. U nastavku je poveznica na slikovnicu "Majonetica i prijatelji" koju su izradili učenici 3.b razreda po uzoru na slikovnicu Netica - sigurnost na internetu.

Savjeti i smjernice za roditelje kako mogu zaštiti djecu u svijetu interneta, mrežnih tehnologija i mobilnih telefona nalaze se u brošuri u privitku.

Priloženi dokumenti:
Kako_zastiti_djecu_u_svijetu_medija.pdf (1.65 MB)