Zdravlje

Pregled vida težine i visine učenika 3. razreda

Autor: Sonja Kalafatović, 8. 2. 2016.

NZZJZ PGŽ

ODJEL ŠKOLSKE I SVEUČILIŠNE MEDICINE

ISPOSTAVA OPATIJA

Obavještavamo roditelje da će se dana 12.02.2016. tijekom nastave provoditi skrining vida i vida na boje učenika 3. razreda. Također će se provesti i mjerenje visine i težine u sklopu praćenja rasta i razvoja djeteta. Ako je dijete u kontroli specijaliste oftalmologa molimo da priložite posljednji nalaz.

Nadležni školski liječnik :

Dr. Anton Milohanić

Tel.718 - 780